zur Startseite
Auktion des Tages Stadt Natur Kurhotel Pension Freizeit
Zeit: ::
Gutscheinwert: € 268
Aktueller Preis: € 134
Sie müssen sich erst registrieren oder einloggen!

Letzte Gebote

Kontakt:

Rathaus Hotel Jöhstadt
Markt 177
09477 Jöhstadt

Midweek Erzgebirge.Verrassend veelzijdig!

Anbieter: Rathaus Hotel Jöhstadt in Jöhstadt Sachsen Erzgebirge Deutschland

U verblijft in Rathaus Hotel Johstadt
Het centrale uitgangspunt voor een ontdekkingsreis door het Erzgebirge. Bezoek Praag, Dresden of Karlovy Vary
Geniet van een prachtige wandeling door de Natuur
Johstadt is bekend door de museumstoomtrein.
In de winter heeft Johstadt verschillende wintersport mogelijkheden, ski en langlaufverhuur in het hotel.

Gutscheinleistungen
Midweek in Rathaus Hotel Johstadt voor 2 Personen
4 x Overnachtingen in tweepersoonskamer
4 x Ontbijtbuffet voor 2 Personen
24 Uur WiFi per dag op de kamer
Fiets-,wandel en vrijetijdskaart Erzgebirge
Aankomst Maandag vanaf 14.00 uur
Vertrek Vrijdag voor 10.00 uur

verbindliche zusätzliche Kosten
€ 5,00 veilingkosten ( alleen hoogste bieder )
Toeristenbelasting (Kurtaxe) € 1,00 per nacht

unverbindliche zusätzliche Kosten

Extra Hotel Informationen
Ala carte restaurant
Hotelbar om heerlijk te ontspannen
Huisdieren niet toegestaan
Wintersport van Januari tot eind Maart
Prachtige wandelwegen rond Johstadt
Motor Paradijs, Hotel met afsluitbare garage,
droogruimte voor kleding en Tourtips

Reservieren
Gasthof Rathaus Hotel
Telefoon: 0049 37343 21503
E-Mail: rathaushotel@gmail.com